Mis on Talentest?

Värba võimekas talent, kes viib ettevõtte võiduka tulemuseni!

Kõik algas soovist muuta enda ja ümbritsevate inimeste elu paremaks, tähendusrikkamaks ja õnnelikumaks. Soovist, et inimesed väärtustaksid ennast piisavalt ja saaksid teha oma tööd hinge ja südamega, et nad saaksid olla enda ja oma töö üle uhked. Oleme veendunud, et õige töö teeb inimese õnnelikuks ja soovime, et Eesti spetsialistid ja juhid mõistaksid ning rakendaksid oma täielikku potentsiaali. Traditsioonilistest kanalitest, klassikalisest CV-st ja motivatsioonikirjast jääb nende ambitsioonide täitmiseks väheseks. Seega otsustasime lõhkuda barjäärid tööandjate ja uutele võimalustele avatud töötajate vahel.

Passiivsed kandidaadid, kes on avatud uutele pakkumistele.


Üle 80 % töötajatest on uutele võimalustele avatud, nad on valmis ära kuulama teiste ettevõtete pakkumised ja kaaluma töökoha vahetust. Talentesti talendipank koondab just sellised spetsialistid ja juhid kokku, et tööandja saaks nende seast leida oma järgmise talendi, kes omakorda leiab endale väärilised väljakutsed ja sobivamad tingimused..

Lihtsustame ettevõtete elu.


Ettevõtted peavad panustama üha enam resursse, et kõnetada oma ala tippe ja leida võimekaid talente, kes aitaksid neil jõuda võiduni. Talentest on sellisele ettevõttele hea partner, kes teeb ajamahuka otsingu, eelvaliku ja huvide kompamise ise ära, edastades ettevõtele võimekad ja edasisest läbirääkimistest huvitatud talendid..

Ligipääs parimatele talentidele.


Talentesti anonüümsest talendipangast leiad hoolikalt valitud võimekad spetsialistid ja juhid, kes soovivad leida töö, mida teha tõelise kirega. Iga talent on kontrollitud ja käsitsi kinnitatud..

SISESTA TÖÖPAKKUMINE JA LEIA TALENDID

Arendusprotsessi on panustanud nii talendid kui personalijuhid.


Oleme arenduse käigus kaasanud erinevaid talente, värbajaid ja tööandjaid ning jõudnud mugava ja turvalise keskkonnani, kus ettevõtted ja siiani ligipääsmatud talendid konfidentsiaalselt, efektiivselt ja eesmärgipäraselt kohtuda saavad, et peidetud võimalused ja unistused väljundi leiaksid..