Mis on Talentest?

Võta vastu parem töö ägedas
ettevõttes, kus saad teha
oma tööd kirega!

Kõik algas soovist muuta enda ja ümbritsevate inimeste elu paremaks, tähendusrikkamaks ja õnnelikumaks. Soovist, et inimesed väärtustaksid ennast piisavalt ja saaksid teha oma tööd hinge ja südamega, et nad saaksid olla enda ja oma töö üle uhked. Oleme veendunud, et õige töö teeb inimese õnnelikuks ja soovime, et Eesti spetsialistid ja juhid mõistaksid ning rakendaksid oma täielikku potentsiaali. Traditsioonilistest kanalitest, klassikalisest CV-st ja motivatsioonikirjast jääb nende ambitsioonide täitmiseks väheseks. Seega otsustasime lõhkuda barjäärid tööandjate ja uutele võimalustele avatud töötajate vahel.

Konfidentsiaalselt ja lihtsalt parema tööni.


Kui sa kuulud 80 % töötajate hulka, kes on tegelikult uutele võimalustele avatud, aga ei soovi seda avalikult näidata, siis just sulle meie keskkond loodud ongi. See ei tähenda, et sa peaksid oma tööga rahulolematu olema, piisab sellest, kui sa oled avatud parematele pakkumistele. Pakume sulle võimalust konfidentsiaalselt ja passiivselt tööturul liikuvatele võimalustele avatud olla. Aitame sul ennast ja oma karjääri riskivabalt arendada, et saaksid panustada oma aega ja oskusi töösse, mida armastad.

Väärtustame talente nagu sina.


Ilmselt oled sa ka kuulnud teist poolt ehk seda kui raske on tööandjatel endale tõelisi talente värvata. Kindlasti oled sa kursis, et need kõige paremad (nagu sina) on juba võetud. Ettevõtted peavad pingutama, et saada endale suurepäraseid inimesi, kes nende eesmärke ellu aitavad viia. Nii nagu sinu praegune tööandja peaks pingutama, et oma talenti hoida.

Sinule mõeldud tööpakkumised.


Sulle saadetakse ainult need tööpakkumised, mis avaradavad sinu karjääriteed ning kuhu oma tausta ja töökogemuse põhjal sobiksid. Liitu talendipangaga ja ole oma unistuste töökohale avatud.

LIITU TALENDIPANGAGA TASUTA

Arendusprotsessi on panustanud nii talendid kui personalijuhid.


Oleme arenduse käigus kaasanud erinevaid talente, värbajaid ja tööandjaid ning jõudnud mugava ja turvalise keskkonnani, kus ettevõtted ja siiani ligipääsmatud talendid konfidentsiaalselt, efektiivselt ja eesmärgipäraselt kohtuda saavad, et peidetud võimalused ja unistused väljundi leiaksid.